Pradinis Siūlai/Pusverpis
Litwool

Gaminame 100% vilnos, vilnos su sintetika ir kitokius knatelius (pusverpį), siūlus mezgimui rankomis, bei mezgimo mašinoms. Pateikimas galimas konusuose arba sruogomis (matkeliais). Galime siūlą pagaminti pagal užsakymą, iš užsakovo žaliavos. Dėl sąlygų bei kainų teiraukitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Siūlų įsigyti galima mūsų salone Vilniuje, adresu Universiteto gt. 10 - 7 ,  mūsų elektroninėje parduotuvėje, skyriuje "Siūlai/Pusverpis" arba tiesiog siunčiant užklausą elekroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .  Perkant  siūlų daugiau kaip 3 kilogramus - taikomos nuolaidos. Pastoviai bendradarbiaujant, ar perkant siūlų iš viso ne mažiau kaip 10 kilogramų, siūlome tai padaryti už specialią didmeninę kainą. Užsukite į skyrių didmeninė prekyba arba skambinkite tel. +370 674 65000.

Užsakymų sumai viršijant 45Eur. , siuntimas Lietuvoje nemokamas (perkant mažmeninėmis kainomis). Smulkesnius užsakymus siunčiame pagal AB "Lietuvos paštas" įkainius.

Pristatymas Lietuvoje 3 - 5 darbo dienos.

Dėmesio! E-parduotuvės užsakymus galite atsiimti mūsų salone Universiteto gt. 10. Vilniuje, biure Ukmergėje nemokėdami už siuntimą !