N. Zelandijos vilnos karšinys. Spalva - lašišos rožinė, 27 - 32 mik.

 • N. Zelandijos vilnos karšinys. Spalva - lašišos rožinė, 27 - 32 mik.

  Fasavimas Kaina Pirkti
  po 50 gr.
  127
  Kodas: NZ3022/50
  Į krepšelį  
  po 500 gr.
  900
  Pirkite 4 vnt. ar daugiau po 800/vnt. Sutaupykite nuo 401 ar dar daugiau
  Kodas: NZ3022/500
  Į krepšelį  

  N.Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.    

  Gamintojas
  Litwool
 • N. Zelandijos vilnos karšinys. Spalva - lašišos rožinė, 27 - 32 mik.

   Naujosios Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui. Šlapiuoju vėlimo būdu, naudojant vilnos karšinį, muilą bei vandenį tinka velti šlepetes, vaikiškus veltinius , pirties kepures, pirštines ir aksesuarus. Naudojamas avalynės, rankinių bei gyvūnų guolių vėlimui.

  Gali būti maišomas(sluoksniuojamas) su merino sluoksna ar kitos rūšies karšiniu. Karšinys veliasi šiek tiek ilgiau nei Austrijos Tirolio avių vilnos karšinys( Bergschaf), tačiau rezultatas švelnesnis.

  N.Zelandijos avių vilnos karšinys puikiai tinka rankdarbiams sausuoju vėlimo būdu. Naudojant karšinį, specialias vėlimo adatas https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/adatos ir kempines https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/padai-velimui galite pasigaminti karolius, žaisliukus ar net didesnius meno kūrinius, kartais sujungtus iš daug smulkesnių detalių. Naudojant pagrindą vėlimui https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/veltinio-lakstai , galite pasigaminti paveikslą iš vilnos, išbadyti inicialus ar įmonės logotipą. Taip pat galite dekoruoti jau nuveltas šlepetes.

  N.Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.