N. Zelandijos vilnos karšinys. Spalva - pilkai mėlyna, 27 - 32 mik.

 • N. Zelandijos vilnos karšinys. Spalva - pilkai mėlyna, 27 - 32 mik.

  Fasavimas Kaina Pirkti
  po 50 gr.
  127
  Kodas: NZ7016/50
  Į krepšelį  
  po 500 gr.
  900
  Kodas: NZ7016/500
  Į krepšelį  

  N. Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.    

 • N. Zelandijos vilnos karšinys. Spalva - pilkai mėlyna, 27 - 32 mik. 

  Naujosios Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui. Šlapiuoju vėlimo būdu, naudojant vilnos karšinį, muilą bei vandenį tinka velti šlepetes, vaikiškus veltinius , pirties kepures, pirštines ir aksesuarus. Naudojamas avalynės, rankinių bei gyvūnų guolių vėlimui.

  Gali būti maišomas ( sluoksniuojamas ) su merino sluoksna ar kitos rūšies karšiniu. Karšinys veliasi šiek tiek ilgiau nei Austrijos Tirolio avių vilnos karšinys ( Bergschaf ), tačiau rezultatas švelnesnis.

  N. Zelandijos avių vilnos karšinys puikiai tinka rankdarbiams sausuoju vėlimo būdu. Naudojant karšinį, specialias vėlimo adatas https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/adatos ir kempines https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/padai-velimui galite pasigaminti karolius, žaisliukus ar net didesnius meno kūrinius, kartais sujungtus iš daug smulkesnių detalių. Naudojant pagrindą vėlimui https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/veltinio-lakstai , galite pasigaminti paveikslą iš vilnos, išbadyti inicialus ar įmonės logotipą. Taip pat galite dekoruoti jau nuveltas šlepetes.

  N. Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.