N. Zelandijos vilnos karšinys 50g. ± 2,5g. Spalva - balta, 27 - 32 mik.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NZ9016/50
  Fasavimas Kaina Kiekis Pirkti
  po 50 gr.
  100
  Į krepšelį 
  po 500 gr.
  790
  Pirkite 4 po 750, Sutaupykite 160
  Į krepšelį 

  Nedažytas natūralus avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.    

  Spalva
  9016
 • N. Zelandijos vilnos karšinys 50g. ± 2,5g. Spalva - balta, 27 - 32 mik.

   Naujosios Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui. Šlapiuoju vėlimo būdu, naudojant vilnos karšinį, muilą bei vandenį tinka velti šlepetes, vaikiškus veltinius , pirties kepures, pirštines ir aksesuarus. Naudojamas avalynės, rankinių bei gyvūnų guolių vėlimui.

  Gali būti maišomas(sluoksniuojamas) su merino sluoksna ar kitos rūšies karšiniu. Karšinys veliasi šiek tiek ilgiau nei Austrijos Tirolio avių vilnos karšinys( Bergschaf), tačiau rezultatas švelnesnis.

  N.Zelandijos avių vilnos karšinys puikiai tinka rankdarbiams sausuoju vėlimo būdu. Naudojant karšinį, specialias vėlimo adatas https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/adatos ir kempines https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/padai-velimui galite pasigaminti karolius, žaisliukus ar net didesnius meno kūrinius, kartais sujungtus iš daug smulkesnių detalių. Naudojant pagrindą vėlimui https://www.wool.lt/vilnos-velimui/reikmenys/veltinio-lakstai , galite pasigaminti paveikslą iš vilnos, išbadyti inicialus ar įmonės logotipą. Taip pat galite dekoruoti jau nuveltas šlepetes.

  N.Zelandijos avių vilnos karšinys naudojams šlapiam ir sausam vėlimui.