Rankinė vilnos karšimo mašinėlė. Tai šiuolaikiško dizaino, nedidelė paprasta naudoti vilnų karšimo mašinėlė. Su šia mašinėlė kiekvienas karšimas bus lengvas ir malonus.Karštuvėlio darbinio ritinio skersmenys 31cm ir 22 cm.

  • Rankinė vilnos karšimo mašinėlė. Tai šiuolaikiško dizaino, nedidelė paprasta naudoti vilnų karšimo mašinėlė. Su šia mašinėlė kiekvienas karšimas bus lengvas ir malonus.Karštuvėlio darbinio ritinio skersmenys 31cm ir 22 cm.

    Kodas: RANKINE KARSIMO MASINA
    Gamintojas
    Litwool
  • Tai šiuolaikiško dizaino, nedidelė  paprasta naudoti vilnų karšimo mašinėlė. Su šia mašinėlė kiekvienas karšimas bus lengvas ir malonus.
    Karštuvėlio darbinio ritinio skersmenys 31cm ir 22 cm. Vilnos  padavimo staliukas yra apie 22 cm pločio, ir 97cm ilgio. Karštuvėlis stovi ant keturių tvirtų kojų, sveria apie 13kg. Karšimo mašina yra padengta smulkiomis aštriomis adatėlėmis. Naudojant šį karštuvą, gali buti karšiama visų rūšių vilna. Komplekte yra valymo šepetėlis bei vilnos nuėmimo nuo būgno įrankis. Rekomenduojame nedideliems vilnos kiekiams karšti !